VOKŲ IR ANTAKIŲ PAKĖLIMAS

Vokų ir antakių pakėlimas atliekamas siekiant pašalinti užkritusių akių vokų odos perteklių arba užkritusius antakius, kurie formuoja liūdną ir pavargusį žvilgsnį. Be to, užkritę vokai gali kelti ir fizinį diskomfortą, kuomet mažina akiplotį ir kenkia regėjimo funkcijai. Tokiu atveju akių vokų pakėlimo operacija pagerina tiek estetinę, tiek sveikatos funkciją. 

Prieš operaciją

Prieš tai, kai atliekama akių vokų operacija, konsultacijos metu įvertinama, kokioje padėtyje yra antakiai. Jei jie pakritę, dažnai kartu su viršutinių akių vokų korekcija atliekamas ir antakių pakėlimas. 

Prieš operaciją

Prieš akių vokų ir antakių pakėlimo operaciją būtina įspėti gydytoją, jei sergate arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, autoimuninėmis ligomis, turite alergijų, kraujo krešumo sutrikimų ar kitų lėtinių ligų, rūkote, vartojate vaistus ar maisto papildus, lieknėjimą skatinančius vaistinius preparatus.

Siūlome apsilankyti mūsų priešoperacinės atmintinės puslapyje kuriame pateikiame papildomą informaciją.

Operacijos eiga

Antakių pakėlimo operacijos metu pjūviai atliekami plaukuotojo galvos dalyje 4,5-5 cm ilgio.

Atidalinami audiniai iki pat antakių lanko ir kertama fascija - plevė, kuri duota atsparą audiniams, ir su siūlais padaroma jos dublikatūra. Tuomet pafiksuojami audiniai, todėl antakių šoninis kampas nebesmunka žemyn.

Viršutinių akių vokų pakėlimas atliekamas taikant vietinę nejautrą, operacijos trukmė - apie 1 val. Akių vokų operacija atliekama pjūvį darant voko raukšlėje (giliausioje viršutinio akies voko vietoje), pašalinant odos perteklių bei riebalinius maišelius.

Viršutinių vokų korekcija/plastika ir antakių pakėlimas atliekamas bendrinėje nejautroje, operacijos trukmė apie 2 val.

Operacinė rizika

Operacinė rizika nėra didelė, tačiau gali pasitaikyti neigiamas poveikis į anesteziją, akių sudirgimas, žaizdos infekcija, kraujavimas, randų padidėjimas, nežymi asimetrija. Akių vokų ir antakių pakėlimo operacija ir jos atsiliepimai rodo, kad itin retai iškyla šios rizikos ir jų paprastai išvengiama laikantis chirurgo rekomendacijų.

Su operacija susijusią riziką didina rūkymas, nutukimas, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas, endokrininės sistemos ligos, kai kurios kitos lėtinės ligos.

Rezultatai

Pirmieji rezultatai matosi maždaug po savaitės, praėjus patinimui ir mėlynėms. Galutinis rezultatas matomas ne anksčiau nei po 2-3 mėn.

Kainos

Endoskopinis kaktos - antakių pakėlimas ir viršutinių vokų korekcija: nuo 2700 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Galerija

Vokų ir antakių paklėimo operacijų galerija

Turite klausimų?

Susisiekite vienu iš žemiau pateiktų būdų.

+370 685 03095 

kestutis@maslauskas.com