HIALURONO INJEKCIJOS

Hialurono injekcijos - tai tokios procedūros, kurių metu į odą suleidžiama hialurono rūgštis ir jos pagalba sumažinamos raukšlės, padailinamas veido kontūras, padidinamas odos stangrumas ir jaunatviška išvaizda.

Hialurono rūgštis natūraliai yra kiekvieno žmogaus organizme, tačiau amžiumi hialurono rūgštis kiekviename organizme mažėja, o tai sąlygoja raukšlių atsiradimą, mažesnį odos elastingumą. Hialurono injekcijos padeda atstatyti odos drėgmės balansą, aprūpina odą kolagenu, atjaunina odą visapusiškai: ne tik išlygina raukšleles, bet ir pagerina odos tekstūrą bei gali išspręsti tokias problemas kaip "maišeliai" po akimis. Dėl savo natūralios prigimties hialurono rūgštis nesukelia šalutinių reiškinių, o rezultatas - itin natūralus.

Prieš injekcijas

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau patariama prieš procedūrą vengti saulės ir nevartoti tam tikrų medikamentų.

Hialurono injekcijos eiga

Hialurono injekcijos trunka apie 15-30 minučių. Procedūra yra beveik neskausminga, o jautresnėms pacientėms naudojamas užšaldantis tepalas.

Po hialurono injekcijos

Iškart po procedūros oda gali parausti, jaustis niežulys ar peršėjimas - šie simptomai praeina per artimiausias dienas. Apie savaitę nerekomenduojama naudoti makiažo, sportuoti, odą masažuoti, degintis ir maudytis karštoje vonioje.

Hialurono injekcijų rizika

Kadangi hialurono rūgštis natūraliai randama žmogaus organizme, išvengiama alerginių reakcijų ar atmetimo rizikos. Kitos rizikos retos, bet gali pasitaikyti karščiavimas, galvos svaigimas. 

Rezultatai

Rezultatas po hialurono injekcijos matomas iš karto. Galutinį rezultatą galima vertinti po maždaug 10 dienų. Ilgalaikiam rezultatui palaikyti hialurono injekcijos turėtų būti atliekamos 1-2 kartus per metus.

Hialurono injekcijos kaina

  • Hialurono rūgšties "Juvederm Volbella Lidocaine" injekcija (1ml): 220 EUR
  • Hialurono rūgšties "Juvederm Volift Lidocaine" injekcija (1ml): 220 EUR

  • Hialurono rūgšties "Juvederm Voluma Lidocaine" injekcija (1ml): 250 EUR
  • Hialurono rūgšties "NJuvederm Ultra Smile TSK" injekcija (0,55ml): 190 EUR
  • Hialurono rūgšties "NJuvederm Volux" injekcija (1ml): 270 EUR
Tiksli hialurono injekcijos kaina pateikiama konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertina procedūros sudėtingumą.

Turite klausimų?

Susisiekite vienu iš žemiau pateiktų būdų.

+370 685 03095  

kestutis@maslauskas.com