BOTULINO INJEKCIJOS

Botulino toksino injekcijos - veiksmingas būdas kovojant su veido mimikos raukšlėmis, kurios susiformuoja vykstant senėjimo procesams. Botulino toksino injekcijos blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyje, dėl to šie atsipalaiduoja ir raukšlės išsilygina. Dažniausiai botulino injekcijos naudojamos kaktos raukšlėms, raukšlėms apie akis, kaklo raukšlėms mažinti.

Botulino toksinas efektyviausiai veikia raukšles, kurios nėra nuolatinės ir susidaro judant veido raumenims - pavyzdžiui, "žąsų kojelės" besišypsant ar kaktos raukšlės, atsirandančios suraukiant kaktą.

Gilesnėms raukšlėms panaikinti, botulino injekcijos gali būti kombinuojamos su hialurono injekcijomis.

Svarbu žinoti, jog botulino injekcijos naudojamos siekiant išlyginti raukšles, tačiau raumenys nėra paralyžiuojami - jo suleidžiamas toks kiekis, kuris tik susilpnintų raumens aktyvumą.

Botulino toksino injekcijos nerekomenduojamos nėščiosioms ir žindančioms.

Prieš injekcijas

Savaitę prieš procedūrą rekomenduojama nevartoti alkoholio bei tam tikrų medikamentų. 

Botulino injekcijos eiga

Botulino toksino injekcijos trunka apie 15 minučių: jų metu itin plonu švirkštu suleidžiamos injekcijos į odos ar raumens audinius tose vietose, kur formuojasi raukšlės. Injekcijų kiekis priklauso nuo raukšlių gylio ir kiekio. Procedūra yra beveik neskausminga. 

Po botulino injekcijos

Po botulino injekcijos svarbu keletą valandų negulėti ir nenaudoti jokios kosmetikos. Apie savaitę nerekomenduojama sportuoti, odą masažuoti, degintis ir maudytis karštoje vonioje, vengti saunos ir soliariumo. 

Botulino injekcijų rizika

Botulino toksino injekcijų rizika yra maža - gali pasitaikyti tokie pojūčiai, kaip galvos skausmas, taip pat į peršalimą panašūs simptomai, kurie praeina.

Rezultatai

Rezultatas paprastai matomas po kelių dienų, o ilgalaikiam rezultatui palaikyti botulino injekcijos turėtų būti kartojamos gydytojo nustatytu dažnumu. 

Botulino injekcijos kaina

Tiksli botulino injekcijos kaina pateikiama konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertina procedūros sudėtingumą. 

Turite klausimų?

Susisiekite vienu iš žemiau pateiktų būdų.

+370 685 03095  

kestutis@maslauskas.com