KŪNO KONTŪRO OPERACIJOS

Kūno operacijos, tokios kaip riebalų nusiurbimas, pilvo plastika ir kitos gali ne tik suformuoti gražesnį kūną, bet tai pat ir išspręsti fizinius negalavimus, bei psichologines problemas. Tai itin profesionalaus darbo reikalaujančios operacijos, kurias tinkamai atlikti gali tik ilgametę sėkmingą patirtį turintis chirurgas.

Kiekvieno žmogaus kūnas yra nepaprastai unikalus kūrinys, tačiau jaučiamas diskomfortas gali sukelti ne tik nepatogumą, bet ir išprovokuoti kitus negalavimus. Dažnai plastinė operacija tampa tarsi atspirties tašku, po kurio pats žmogus pradeda labiau stengtis, rūpintis savo kūnu, jį puoselėti ir mylėti. Šiandien drąsiai galima teigti, kad plastinė chirurgija - tai kelias ne tik į gražų kūną, bet ir gerą psichologinę savijautą.

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas jau daugelį metų sėkmingai atlieka įvairias kūno operacijas, nuolat tobulindamas savo žinias tarptautinėse konferencijose ir kursuose, o daugybė pacientų Lietuvoje ir užsienyje džiaugiasi gydytojo darbo rezultatais.

Sužinokite daugiau apie Jus dominančią operaciją ir užsiregistruokite konsultacijai.

Kontaktai

Tell.: +370 685 03095

Te.: +370 37 733202

El. p.: info@tautrimas

Adresas Vičiūnų g. 24, Kaunas, Lietuva

Darbo laikas: I - V 9.00 - 17.00 val.