KRŪTŲ OPERACIJOS

Graži ir standi krūtinė yra moteriškumo simbolis, todėl natūralu, kad krūtų operacijos yra vienos populiariausių plastikos chirurgijoje, o tuo pačiu ir plastikos chirurgo Kęstučio Maslausko praktikoje. Atlikdamas krūtų didinimo implantais operacijas gydytojas naudoja tik aukščiausios kokybės, sertifikuotus krūtų implantus, todėl šios operacijos pasižymi patikimumu ir minimalia rizika.

Moterys kreipiasi į plastikos chirurgą dėl įvairių priežasčių: vienos, nuo gimimo neapdovanotos iškiliomis formomis, nori pasididinti krūtis ir taip įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kitos priešingai - turėdamos pernelyg dideles krūtis, nori jas susimažinti, nes tokiu būdu gali ne tik sumažinti nešiojamų drabužių dydį, bet ir išspręsti sveikatos problemas, tokias kaip nugaros skausmas ir pan. Taip pat dažnai kreipiasi pagimdžiusios moterys, kurios po ilgo maitinimo krūtimi, nori atstatyti iki gimdymo buvusias formas ir susigrąžinti standžią krūtinę.

Kad ir kokios būtų priežastys, ar nepatogumai, kurias sukelia krūtys, plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas gali padėti išspręsti jas tinkamiausiu būdu. Vienu atveju galbūt bus reikalingi krūtų implantai, kitu atveju krūtinės didinimas riebalais, tačiau tik konsultacijos metu, įvertinus esamą situaciją ir pageidaujamą rezultatą, galima pasiūlyti optimaliausią ir tinkamiausią sprendimą.

Užsiregistruokite konsultacijai ir sužinokite daugiau apie konkrečiai Jums tinkamiausią variantą.

Kontaktai

Tell.: +370 685 03095

Te.: +370 37 733202 

El. p.: info@tautrimas

Adresas Vičiūnų g. 24, Kaunas, Lietuva

Darbo laikas: I - V 9.00 - 17.00 val.