Plastinė chirurgija

Būdas išryškinti unikalų kiekvieno grožį


MED. M. DR. Kęstutis Maslauskas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas 

"Plastinė chirurgija remiasi abipusiai sėkmingu bendradarbiavimu tarp gydytojo ir paciento, todėl visada ypač svarbus paciento lūkesčių išsiaiškinimas, jo poreikių analizė ir abipusis pasitikėjimas. Tik tinkamai supratus kliento norus ir vizijas, galima užtikrinti, kad rezultatas ne tik pateisins, bet ir pranoks visus jo lūkesčius" 

PLASTINĖ IR REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Atliekamos procedūros

- Veido srities: nosies korekcija, riebalų persodinimas į veidą, vokų korekcija, vokų ir antakių pakėlimas, ausų korekcija

- Krūtinės srities: krūtų didinimas implantais, krūtų didinimas riebalais, krūtų mažinimas, krūtų pakėlimas, ginekomastija

- Viso kūno: pilvo plastika, riebalų nusiurbimas, riebalų persodinimas, sėdmenų didinimas implantais, sėdmenų didinimas riebalais, lytinių lūpų plastika, šlaunų ir žastų plastika

- Nechirurgines operacijas: botulino injekcijos, hialurono injekcijos.


Plastinė chirurgija. Ką verta žinoti?

Plastinė chirurgija- tai preciziškumo ir kūrybiškumo duetas, nuolat lydimas atsakomybės jausmo ir noro padėti geriau jaustis kitiems. Nuolat tobulėjanti plastikos chirurgija neišvengiami tampa šiuolaikinės visuomenės komforto ir daugelio, su išvaizda susijusių problemų, sprendimo būdu. Šiandien plastinės operacijos jau nebėra tik kaprizas siekiant tobulumo, tai būdas įveikti tiek fizinius negalavimus, tiek išspręsti psichologines, kartais net nuo vaikystės kamuojamas, problemas.

Plastikos chirurgija daro pasaulį gražesniu visomis prasmėmis, nes išvaduodama žmogų iš jo diskomforto zonos, suteikia galimybę pamilti save iš naujo, o juk tik mylėdamas save žmogus gali kažką prasmingo duoti kitiems.

Tinkamo plastinės operacijos specialisto pasirinkimas - tai vienas svarbiausių ir didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria kiekvienas žmogus, pagaliau išdrįsęs nugalėti savo baimes ir pradėti įgyvendinti svajones pasitikint plastikos chirurgija. Iš tiesų tai ir yra svarbiausias ir bene vienintelis sprendimas, kurį privalo atlikti asmuo, pasiryžęs plastinei operacijai, nes tik aukščiausios kvalifikacijos plastikos chirurgas gali užtikrinti sklandų visą procesą: nuo plastinės operacijos pasiruošimui reikalingų konsultacijų suteikimo iki pooperacinės priežiūros tinkamo užtikrinimo.

Šiuose video atsakau į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus

Med. m. dr. Kęstutis Maslauskas konsultuoja


Plastikos chirurgas Dr. Kęstutis Maslauskas jau daugelį metų dirba ir konsultuoja Kaune ir Vilniuje, o sėkmės istorijos, lydimos tik pačių geriausių klientų atsiliepimų, leido ne tik didžiuotis savo darbo rezultatais, bet ir pradėti teikti konsultacijas Londone ir Dubline. 

Kontaktai

Tel.: +370 685 03095

Tel.: +370 37 733202

El. p.: info@tautrimas 

Adresas: Vičiūnų g. 24, Kaunas, Lietuva 

Darbo laikas: I - V 9.00 - 18.00 val.